четвер

Природні засоби від весняної астенії

У період міжсезоння відчуваєте втому, сонливість, дратівливість? Дізнайтеся, як можна позбутися від неприємних симптомів.Як правило, ми зустрічаємо весну виснаженими і ослабленими. Для нормалізації нашого стану необхідні раціональний режим праці і відпочинку, прогулянки на свіжому повітрі, повноцінне харчування. Але рослини також здатні допомогти знайти радість буття. 
Родіола рожева 
Аптечний спиртовий екстракт рослини стимулює центральну нервову систему, застосовують при астенічних і неврастенічних станах, підвищеної стомлюваності, зниженій працездатності, вегето-судинної дистонії. Засіб приймають 2-3 рази на день по 5-10 крапель за 20-30 хвилин до їжі. Курс лікування - 10-20 днів. 
Зелений чай 
Залийте 3 ст. л. листя чаю 0,5 л окропу і настоюйте 30 хвилин. Кип'ятіть протягом години, потім процідіть. Чайні листя залийте вдруге 0,5 л окропу, прокип'ятіть 45 хвилин і відцідіть. Змішайте обидві рідини і вилийте склад у пляшку з темного скла. Пити зілля слід по 2 ст. л. вранці, в обід і ввечері перед їжею. 
Продукти бджільництва 
При весняній втомі терапевти рекомендують приймати до 100 г меду на добу, можна в суміші з бджолиним пилком (співвідношення 3:1). Також корисно свіже маточне молочко. Спочатку слід його приймати малими дозами (розміром з сірникову головку), поступово збільшуючи разовий добовий прийом до 1 / 3 ч. л. 
Розмарин 
Ванни з цією запашною рослиною здатні покращувати пам'ять, усувати хронічну втому, підвищувати працездатність. 200-300 г гілок або листя розмарину залийте 1 л окропу і настоюйте протягом 1 ч. Потім відцідіть і вилийте отриманий настій у ванну з водою. Можна також скористатися ефірним маслом розмарину. До 1-2 ст. л. емульгатора (сіль морська або кухонна, мед, вершки, висівки, кефір) додайте 3-7 крапель аромомасел. Розчиніть склад у ½ л теплої води і додайте у ванну. Температура води не повинна бути вище 37 градусів С. Тривалість процедури - 10-15 хв. 
Овес посівний 
Залийте 1 ст. вівсяних зерен (можна пластівці) 5 ст. води кімнатної температури, доведіть до кипіння і варіть, поки не випарується половина кількості води (до консистенції рідкого киселю). Процідіть і варіть ще, поки не залишиться приблизно 1 / 3 від початкового кількості рідини. У теплий відвар додайте 3-4 ст. л. меду. Отриманий поживний і приємний на смак напій випийте теплим в 2-3 прийоми протягом дня. Він надає зміцнювальну, заспокійливу та снодійну дію, сприяє зниженню маси тіла та зменшення рівня холестерину в крові, нормалізує артеріальний тиск, покращує роботу серцево-судинної системи, добре впливає на травлення.

Немає коментарів:

Дописати коментар